Yazılı Chat ve Kameralı Chat

Kameralı Chat, Mobil Chat, Mobil Sohbet, Sesli Sohbet Sitemize Hoşgeldiniz. Görüntülü Sohbet, Sesli Chat Katılmak için Tıklayınız. Koza Web Tasarım.

Yazılı Chat ve Kameralı Chat

Yazılı Chat Siteleri nedir?

Yazılı chat yaklasık 15 yıldır  internet üzerinden  binlerce insana  ücretsiz  sohbet  edebilme imkanı sağlayan arkadaslık platformlarıdır. Yazılı chat denildiğinde ilk öce insanların akıllarına  gelen  feyk resimleri üzerinden  binlerce bay ve bayanın yazılı olarak arkadas bulmak amaclı katıldığı  sohbet sitelerine yazılı chat denir.

Aslında  sadece   resim ve   birbirini görmeden sesini duymadan yapılan bu sistem nedense   bir zamanlar populerliğini kaybederken simdi yeniden  kaliteli bir  hizmet  anlayısı ile yayın hayatına basladı. Yazılı chat sitelerine  sesli konusma  ve kamera sitemi tasıyan sistem yazılımcıları  simdi kullanıcılarının  daha güvenilir arkadaslık hizmetlerinden faydalanabilmeleri için yeni calısmalara devam ediyor.

Sohbet Demek, insanların Birbirleri ile iletişim kurmasını Sağlamak Demektir. Sohbetin Günümüzde En Çok 2 versiyonu Kullanılmaktadır.
Bunlar Yazılı Sohbet Ve Sözlü Sohbetlerdir.

Sözlü Sohbet Nedir?

Sözlü Sohbet insanların Yüzyüze Konuşarak Anlaşması ile Yapılan Sohbetlerdir. Sözlü Sohbet Yerine Göre Yazılı Sohbetden Daha iyi Olarak Gösterilir, insanların Kendilerini Anlatması için Sözlü Sohbet Daha Makbuldur. Sözlü Sohbet real ortamda yapılan Sohbet Türüdür.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir